Weekendowa Szkoła Rodzenia

30.06.2018 (sobota) 11:00-14:00

GDYNIA, ul. Staffa 10
02.06.2018 (sobota) 11:00-14:00

Cena: 290zł przy bezpłatnym wyborze naszej położnej rodzinnej (osoba towarzysząca gratis)
Kurs zawiera 4 spotkania (w tym 2 godzinny kurs I pomocy).
Zapisy trwają: biuro@supermama.edu.pl

Proponujemy Państwu przygotowanie się do porodu w kameralnych grupach od 5 – 10 par. Mała liczba osób pozwala nam na indywidualne podejście do każdego uczestnika, zwiększoną ilość praktyki oraz stworzenie niepowtarzalnego klimatu spotkań.
Kurs realizujemy w 4 kolejne soboty. Zawiera on trzy spotkania o tematyce przygotowywującej do porodu, karmienia piersią i opieki nad nowordkiem trwające ok 2,5 - 3 godzin a także 2 godzinny kurs I pomocy pediatrycznej.
Każda para aktywnie uczestniczy w zajęciach, przewijając i kąpiąc manekina noworodka. Przyszłe mamy uczą się prawidłowych pozycji do karmienia piersią. Tatusiowie poznają techniki noszenia noworodka. Wspólnie przeprowadzamy symulację porodu, stosując aktywne pozycje porodowe, techniki oddychania przeponą oraz techniki parcia.
Podczas zajęć otrzymujecie Państwo próbki produktów dla kobiet w ciąży oraz niemowląt, materiały szkoleniowe oraz pamiątkowe dyplomy. Serdecznie zachęcamy do tej znakomitej formy edukacji przedporodowej!