Trening personalny

Co to jest trening personalny?

Trening personalny to trening, podczas którego trener pracuje tylko z jedną osobą w taki sposób, by szybko osiągnęła ona zamierzone rezultaty.

Dlaczego warto mieć trenera osobistego?

Trener osobisty dostosowuje plan treningu do Twoich oczekiwań i możliwości zdrowotnych oraz kondycyjnych. Jest Twoim najlepszym przyjacielem w drodze do wymarzonego celu! Co zyskujesz wybierając naszego trenera?

1. Zyskujesz indywidualne podejście

Wiedza naszych trenerów pozwala na tworzenie indywidualnych, "szytych na miarę" rozwiązań. Dzięki nim można wyznaczyć najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia pożądanych efektów treningowych, a w tym przede wszystkim modelowanie idealnej sylwetki, poprawę kondycji, profilaktykę zdrowotną czy poprawę wyników sportowych.

2. Zyskujesz asystenta i specjalistę

Instruktor będzie nie tylko Twoim trenerem, ale także doradcą, dietetykiem, specjalistą w zakresie zdrowego stylu życia a z czasem może nawet stać się Twoim przyjacielem. Nasi trenerzy to ludzie z pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem, którzy poprowadzą Cię do wyznaczonego celu.

3. Zyskujesz szybsze efekty

Gwarantujemy oczekiwane rezultaty, wydajność ćwiczeń, oszczędność czasu i pieniędzy.

Trener personalny ułoży dla Ciebie indywidualny plan treningowy, dopilnuje, by został on wykonany przez Ciebie z nienaganną techniką oraz zadba, abyś dobrze się odżywiał(a). Już dwa treningi w tygodniu oraz przestrzeganie zaleceń trenera zmienią jakość Twojego życia bezpowrotnie.

4. Zyskujesz motywację

Pracując z własnym trenerem dużo trudniej będzie Ci opuścić trening, skończą się wymówki i usprawiedliwienia. Poza tym masz pewność, że nie zabraknie Ci motywacji. Instruktor wie jak, w krytycznym momencie, wesprzeć i zmobilizować do działania. Twój trener stanie się Twoim przyjacielem a jednocześnie „katem i batem” :)

  • 1 trening - 100 zł
  • 10 treningów – 900 zł (1 trening – 90 zł) + analiza składu ciała gratis
Zapisz się