Nasz zespół

Chromiec Izabela

Położna

Doświadczenie w pracy na oddziale porodowym w Szpitalu Miejskim w Gdyni jako oddziałowa. Wieloletnie doświadczenie w pracy jako położna środowiskowa. Uczestniczka wielu kursów doszkalających i zjazdów naukowych.

Grabińska-Piekło Iwona

Instruktorka

Jestem absolwentką AWFiS, instruktorem Pilates, Aqua, ćwiczeń dla kobiety w ciąży oraz masażystka. Spełniam się również jako biegaczka, aktywistka na rzecz kobiet w ciąży i wolontariusz Fundacji Rodzić po ludzku. Prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek zaangażowaną w życie szkoły. Zawodowo i prywatnie wyznaję zasadę Pilatesowego balansu i równowagi. Aktywny i świadomy styl życia daje mi poczucie bycia na właściwym miejscu.

Kołodziejczyk Anna

Położna

Jestem dyplomowana położną. Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe nr 2 w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Klinice Położnictwa UCK w Gdańsku od 2004 Roku. Praca na Sali Porodowej, Oddziale Położniczym oraz Oddziale Patologii Ciąży pozwoliły mi bliżej zrozumieć potrzeby pacjentek zarówno przed, w czasie jak i po porodzie. Aby zdobyć kolejne umiejętności i wiedzę potrzebną do pracy w środowisku domowym z pacjentką i jej maleństwem ukończyłam Kurs Pielęgniarstwa Rodzinnego dla Położnych oraz Kurs Leczenia Ran. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci ,które pięknie umilają mi każdą wolną chwilę. Zawsze mogę liczyć na zrozumienie i wsparcie ze strony mojej "rodzinki". Moim zdaniem każdy dzień przynosi nam choćby jeden powód do uśmiechu – wystarczy tylko go dostrzec.

Pilcicka Karolina

Instruktorka

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia I stopnia ukończyłam na PWSZ w Pile na kierunku fizjoterapia. Jestem również certyfikowanym instruktorem Masażu Shantala oraz Shantala Body Touch.
Wśród szkoleń mogę wymienić min.: Thera Band Academy- Segment I. Wykorzystanie taśm i piłek rehabilitacyjnych; Kinesiology Taping- kurs podstawowy; Kurs Pilates Matwork I stopień; Wykorzystanie prądu TENS przy porodzie Aktywność Fizyczna Kobiet w Ciąży "Aktywne 9 miesięcy".
Moja specjalność to rehabilitacja ruchowa, masaż, neurologia oraz kobiety w ciąży.
W wolnych chwilach oddaję się swoim pasjom – pływaniu, jeździe na rowerze oraz snowboardzie. Uwielbiam chwile spędzone na rodzinnych Mazurach, wśród wody i lasów.

Claude Shaanaell Mawa

Instruktor

Jestem absolwentem Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu na kierunku Ratownictwo medyczne. Zajmuję się sie szkoleniami z pierwszej pomocy od 8 lat dla różnych bardzo zróżnicowanych grup szkoleniowych. Zajęcia składają sie z części teoretycznej i praktycznej z dużym naciskiem na praktykę. Podczas zajęć praktycznych mają Państwo możliwość ćwiczenia na fantomach (dorosły, niemowlak) oraz korzystania z automatycznego defibrylatora AED. Ukończyłem również wiele kursów doszkalających BLS/AED oraz BLS/AED Instructor. Obecnie jestem studentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarskim.

Worska Aneta

Instruktorka

Jestem absolwentką AWFiS w Gdańsku kierunku Turystyka i Rekreacja oraz instruktorką: Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, Fitness w ciąży i po porodzie, Kinezygerontoprofilaktyka, Nordic Walking. Przez kilka lat związana byłam z Polską Federacją Nordic Walking jako sędzia. Obecnie jestem doktorantką w AWFiS, od 2013 roku stażystką w Zakładzie Fitness i Sportów Siłowych, biorącą udział w międzynarodowym projekcie naukowo-badawczym nt. prozdrowotnej aktywności fizycznej kobiet ciężarnych i europejskich standardów kształcenia kadr rekreacji ruchowej. Ponadto jestem uczestniczką konferencji naukowych oraz autorką publikacji naukowych nt. przygotowania zawodowego specjalistów ćwiczeń prozdrowotnych. Współprowadzę szkolenia z zakresu aktywności fizycznej kobiet w ciąży i po porodzie. Każde zajęcia z moimi podopiecznymi są dla mnie przyjemnością, dlatego mogę śmiało stwierdzić że moja praca to moja pasja.
Prywatnie jestem mamą chrzestną trójki dzieciaków, które są dla mnie słońcem i radością. Wystarczy ich jeden uśmiech skierowany specjalnie dla "cioci", by dzień od razu stał się lepszy.
W życiu wychodzę z założenia, że nie chodzi o to by być najlepszym, ale o to by być lepszym niż się było wczoraj. Wszytko zależy od nas samych. Dostajemy to na co sami zapracujemy, nic więcej, nic mniej. Nikt nas nie uszczęśliwi dopóty dopóki nie będziemy szczęśliwi sami ze sobą. Wystarczy być sobą, robić swoje i pracować ciężko, a odpowiedni ludzie - ci którzy pasują do naszego życia - pojawią się sami i zostaną.

Dołącz do nas!

Poszukujemy osób do pracy/współpracy

Poszukujemy położnych, pielęgniarek, fizjoterapeutów,
kosmetyczek, dietetyków oraz psychologów.
Aplikuj mailowo: biuro@supermama.edu.pl.