O nas

A wszystko zaczęło się od mojej pierwszej ciąży. Do narodzin dziecka przygotowywaliśmy się wówczas w szkole rodzenia oddalonej o 35 km od domu. Pomyślałam: dlaczego w naszej miejscowości nie ma tego typu szkoły? Dlaczego mamy z mojego miasta mają być poszkodowane?

To była przełomowa myśl – wtedy zrozumiałam, co powinnam zrobić. Już wkrótce powstała pierwsza Szkoła Rodzenia „Super Mama”!

Długo debatowaliśmy nad nazwą szkoły: osesek, bobas, dar narodzin… wszystko już gdzieś słyszałam. Wtedy w progu stanęła babcia i radośnie zawołała: „cześć super mama” i to był strzał w dziesiątkę!

Nasza misja. Nasze działania

Niesiemy profesjonalne wsparcie kobiecie i jej rodzinie na każdym etapie życia. Nasze działania można ująć w 3 słowach: profesjonalizm, szacunek i pasja.

Inicjujemy szereg bezpłatnych działań skierowanych do kobiet w ciąży i ich partnerów a także mam małych dzieci. Chcemy wspierać a także jednoczyć rodziców poprzez wspólne spotkania, warsztaty, pogadanki. Cyklicznie organizujemy zbiórki odzieży niemowlęcej dla Domu Samotnej Matki w Matemblewie.