Wejherowo

ul. Dworcowa 5 (budynek PZSP “Medyk”)

Zajęcia wykładowe/teoretyczne są prowadzone online co drugi czwartek o 18:00

Zajęcia praktyczne są prowadzone stacjonarnie co drugi wtorek o 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznajmy się bliżej

Zajęcia prowadzi położna Justyna Woźniak

Nazywam się Justyna Woźniak i jestem magistrem położnictwa ze specjalizacją neonatologiczną. Posiadam również uprawnienia położnej środowiskowo – rodzinnej.Zawodowo spełniam się pracując w szpitalu, gdzie opiekuję się noworodkami i pomagam ich mamom w pokonywaniu różnych trudności na nowej drodze życia jaką jest macierzyństwo. Działania te kontynuuję pracując w szkole rodzenia, gdzie przygotowuję przyszłych rodziców do zmian w ich życiu, ale również do opieki nad maluszkiem. Po porodzie otaczam ich dalszą opieką podczas wizyt patronażowych dla mamy i dziecka, które odbywają się już w domu moich podopiecznych.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą wspaniałej trójki pociech – córki i dwóch synów. W wolnych chwilach pasjonuję się aktywnym wypoczynkiem, dobrą książką przy kawce oraz słuchaniem ulubionej muzyki. Chętnie biorę udział w rozmaitych kursach i szkoleniach, aby pogłębiać i rozszerzać zdobytą wiedzę. Umożliwia mi to wdrażanie nowych rozwiązań w różnych problematycznych sytuacjach, które pojawiają się w pracy położnej.

Pragnę, aby w tym wyjątkowym etapie bycia mamą każda kobieta miała zapewnioną kompleksową opiekę i wsparcie ze strony swojej położnej, zarówno dla samej siebie , jak i dla jej nowo narodzonego maleństwa.

Jak wziąć udział w kursie

Podaj swoje dane

Jeżeli masz pytania, zadzwoń
535-555-536
Zapisz się na kurs szkoły rodzenia już dziś!
Zapisz się wygodnie online lub
zadzwoń 505 091 020 / 535 555 536Skontaktuj się z nami

Mailowo jesteśmy dla Was dostępni w godzinach 08:00 - 16:00

    od 2008 r.