Dominika Grabowska
(położna)

09.05.2023 11:00
Szkoła Rodzenia Supermama oraz położna Dominika Grabowska zapraszają na bezpłatne warsztaty o hipnoporodzie. Uruchom wewnętrzne zasoby, by wspomóc swój poród! 💕
Podczas tego spotkania:
  • przewrotnie, poznasz czym hipnorodzenie nie jest,
  • dowiesz się jak przygotować się do narodzin swojego dziecka metodą hipnoporodu,
  • nauczysz się jak: świadomie używać języka, stosować ćwiczenia oddechowe, tworzyć afirmację, korzystać z konkretnych narzędzi, także w wielu innych przestrzeniach swojej codzienności, już po porodzie,
  •  spotkanie zostanie zakończone krótką relaksacją dla wszystkich chętnych uczestników.
Dzisiaj ochoczo powracamy do korzeni. Jemy sezonowo, naturalnie wspieramy swoje zdrowie, próbujemy żyć zgodnie z naturalnym rytmem świata, uczymy się wsłuchiwać w swoje ciała i rozpoznawać swoje potrzeby. Wszystko w wielkiej ufności do natury i jej mądrości. Nie inaczej jest w położnictwie, które po wielu latach intensywnej medykalizacji porodów, zataczjąc koło, ponownie sięga do swoich początków… Przywracanie kobietom wiary w niesamowitą mądrość i zdolność ich ciał, oraz nauka łagodnego przygotowania umysłu i ciała do porodu poprzez techniki relaksacji – to nowe-stare naturalne położnictwo, dzisiaj ujęte w pewnego rodzaju filozofię porodu, nazywaną hipnorodzeniem.


Prowadzący

O hipnorodzeniu opowie Dominika Grabowska. Po pierwsze położna. Specjalistka od laktacji, instruktorka hipnorodzenia oraz doradczyni noszenia w chuście. Na co dzień też członkini zespołu oddziału noworodków. Zakochana po uszy w naturalnym położnictwie, wierzy w kobiecą moc i nieustannie jej doświadcza podczas pracy i spotkań z kobietami. Prowadzi praktykę położniczą, w ramach której wzbudza na nowo ufność przyszłych i obecnych mam w swój instynkt i swoje możliwości. Przygotowuje do porodu i rodzicielstwa, wspiera w karmieniu piersią, towarzyszy w najważniejszych momentach.

Uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie.

Jak wziąć udział w webinarze

Zarejestruj się

Otrzymasz link z zaproszeniem na webinar z systemu Evenea

Jeżeli masz pytania, zadzwoń
535-555-536
Najbliższe webinary
Zobacz więcej


Zobacz inne bestsellerowe kursy online
na supermama.education

Takiego kursu jeszcze nie było!
Kilkanaście godzin zajęć z położną, dodatkowe szkolenia z różnymi specjalistami takimi jak fizjoterapeuta dziecięcy, uroginekologiczny, neurologopeda, psycholog, dietetyk i wielu innych!
Takiego przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem nie doświadczysz nigdzie indziej.
Skorzystaj z naszego 14 letniego doświadczenia w edukacji przyszłych rodziców już teraz!

Skontaktuj się z nami

Mailowo jesteśmy dla Was dostępni w godzinach 08:00 - 16:00

    od 2008 r.