Edyta Szulist
(certyfikowany trener mentalny)

02.08.2022 11:00
Jakie składniki w kosmetykach są niebezpieczne i szkodliwe dla kobiet w ciąży i karmiących?
Świadomość ludzi czy też kobiet w ciąży na temat toksyn zawartych w jedzeniu zwiększa się z roku na rok, jednakże jeszcze wiele osób nie ma świadomości, jak oraz jakie toksyny w kosmetykach mogą wpływać na zdrowie ludzi, kobiet w ciąży i karmiących.
Uważam, że ta świadomość jest wręcz niezbędna do tego aby być świadomym konsumentem i dbać o swoje zdrowie nie tylko od wewnątrz ale i na zewnątrz.
Na webinarze poruszę tematykę, na które składniki należy zwracać szczególną uwagę w składzie INCI.
Edyta Szulist to pasjonatka zdrowego stylu życia, holistycznego podejścia do zdrowia oraz miłośniczka rozwoju osobistego. Jest certyfikowanym trenerem mentalnym a z pasji do pięknej skóry ukończyła studium kosmetyczne i realizuje tą pasję przy współpracy z wegańską firmą kosmetyczną marki Arbonne. W swojej pracy oprócz rozwijania rynku dystrybucji, dbania o piękną skórę swoich klientek, rozwiązywania różnych problemów skórnych, zwraca szczególną uwagę na świadomość, jakimi produktami się ją uzyskuje. Uczy swoje klientki jak być świadomym konsumentem i na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze produktów do higieny oraz kosmetycznych dla swojej rodziny.
✅ uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie

Wykłady poprowadzą:
cz. I Edyta Szulist
Certyfikowany trener mentalny
cz. II Radosław Król
Certyfikowany coach pracujący w nurcie analizy transakcyjnej, na co dzień trener coach’ów laktacyjnych