Jagna Skóra (położna)
Ewelina Kita (specjalistka od stref intymnych)

04.10.2022 11:00
Zapraszamy na webinar z położną Jagną Skórą oraz specjalistką od stref intymnych Eweliną Kitą.
Podczas webinaru:
– dowiesz się jak przygotować się do porodu w trójmiejskim szpitalu,
– poznasz trójmiejskie porodówki,
– otrzymasz wiele przydatnych wskazówek doświadczonej położnej,
– poznasz bezpieczny sposób depilacji przed porodem.

Wykłady poprowadzą:
cz. I Jagna Skóra
🔹 Położna, która jest również dietetykiem i od lat pracuje na oddziale położniczym na gdańskiej Zaspie, a także edukuje przyszłe mamy w Szkole Rodzenia Supermama.
cz. II Ewelina Kita
🔹 Specjalistka od stref intymnych i właścicielka salonów Karmel, pokaże jedyny bezpieczny i naturalny sposób depilacji stref intymnych w ciąży, która pomoże przygotować się do porodu.
cz. III Radosław Król
🔹 Certyfikowany coach pracujący w nurcie analizy transakcyjnej, na co dzień trener coach’ów laktacyjnych
✅ uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie