Małgorzata Pilanowska
(certyfikowany doradca pieluchowania wielorazowego)

07.11.2023 11:00
Szkoła Rodzenia Supermama i oraz certyfikowany doradca pieluchowania wielorazowego Małgorzta Pilanowska, zapraszają na warsztaty dotyczące pieluchowania. ✅
Podczas webinaru poruszymy takie zagadnienia jak:
💎 pieluchowanie noworodka;
💎 pieluchowanie starszaka;
💎 rodzaje pieluch wielorazowych;
💎 materiały, z których pieluchy są szyte;
💎 pranie i pielęgnacja pieluch;
💎 pieluchy nowe i używane;
💎 koszty pieluch wielorazowych – czy to się naprawdę opłaca?
💎 prozdrowotne walory pieluchowania wielorazowego;
💎 od czego zacząć kompletowanie wyprawki;
💎 pieluchowanie mieszane;
💎 NHN czyli naturalna higiena niemowląt;
💎 odpieluchowanie.

Prowadzący

Małgorzata Pilanowska – mama piątki, doradca noszenia w chustach i nosidłach miękkich, certyfikowany instruktor masażu Shantala, certyfikowany doradca pieluchowania wielorazowego, promotorka karmienia naturalnego, wspierająca kobiety ciężarne i mamy małych dzieci.

Uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie.

______
– Tych z Was, którzy są z Trójmiasta (Chełm, Osowa, Przymorze, Wrzeszcz, Chwarzno, Karwiny, Obłuże, Pruszcz Gdański) zapraszamy do poszerzenia wiedzy na naszym kursie refundowanym przez NFZ: https://supermama.edu.pl/#zapisz-sie
– A jeśli mieszkasz dalej lub chcesz przygotować się do nowej roli z domu zobacz nasze kursy online: https://supermama.education

Jak wziąć udział w webinarze

Otrzymasz link z zaproszeniem na webinar z systemu Evenea

Jeżeli masz pytania, zadzwoń
535-555-536
Najbliższe webinary

Zobacz inne bestsellerowe kursy online
na supermama.education

Takiego kursu jeszcze nie było!
Kilkanaście godzin zajęć z położną, dodatkowe szkolenia z różnymi specjalistami takimi jak fizjoterapeuta dziecięcy, uroginekologiczny, neurologopeda, psycholog, dietetyk i wielu innych!
Takiego przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem nie doświadczysz nigdzie indziej.
Skorzystaj z naszego 14 letniego doświadczenia w edukacji przyszłych rodziców już teraz!

Mailowo jesteśmy dla Was dostępni w godzinach 08:00 - 16:00

od 2008 r.