Wyprawka laktacyjna, czyli przydatne akcesoria przy karmieniu piersią

18.06.2024 11:00

To nie jest krótki live, a pełnowartościowe warsztaty! ✅

WTOREK 18 czerwca, godz. 11:00
Wyprawka laktacyjna, czyli przydatne akcesoria przy karmieniu piersią
Prowadząca: Marta Stanisz, położna CDL

Szkoła Rodzenia Supermama oraz położna i certyfikowana doradczyni laktacyjna Marta Stanisz, zapraszają na warsztaty na temat wyprawki laktacyjnej i karmienia piersią.

Podczas webinaru poruszymy takie zagadnienia jak:
✅ 3 najważniejsze elementy, bez których nie wyobrażam sobie karmienia piersią jako położna i CDL,
✅ priorytety w wyborze produktów wyprawkowych,
✅ akcesoria – omówienie poszczególnych elementów wyprawki,
✅ laktacyjna apteczka.

👩🏼‍⚕️  dr n. o zdr. Marta Stanisz, położna, Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna

Nazywam się Marta Stanisz. Zawodowo jako położna od ponad 10 lat wspieram rodziców w okresie okołoporodowym. Jestem certyfikowaną doradczynią laktacyjną i doktorem nauk o zdrowiu z doświadczeniem klinicznym, naukowym oraz osobistym, ponieważ prywatnie mam przywilej spełniać się jako mama. Na co dzień prowadzę konsultacje online, stacjonarną szkołę rodzenia w Szczecinie oraz profil na instagramie @poradnia_poloznej gdzie dzielę się swoją wiedzą. Do moich pacjentek i pacjentów podchodzę jak do najlepszych przyjaciół, bez stresu przeprowadzając rodziców przez okres okołoporodowy.
Jak wziąć udział w webinarze

Otrzymasz link z zaproszeniem na webinar z systemu Evenea

Jeżeli masz pytania, zadzwoń
535-555-536
Najbliższe webinary

Zobacz inne bestsellerowe kursy online
na supermama.education

Takiego kursu jeszcze nie było!
Kilkanaście godzin zajęć z położną, dodatkowe szkolenia z różnymi specjalistami takimi jak fizjoterapeuta dziecięcy, uroginekologiczny, neurologopeda, psycholog, dietetyk i wielu innych!
Takiego przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem nie doświadczysz nigdzie indziej.
Skorzystaj z naszego 14 letniego doświadczenia w edukacji przyszłych rodziców już teraz!

Mailowo jesteśmy dla Was dostępni w godzinach 08:00 - 16:00

od 2008 r.