Nasz zespół

Bagińska Ewa

Położna

Jetem położną z zamiłowania. Absolwentką GUMed, zawodowo związaną z Kliniką Neonatologii od 2009r. Jednocześnie jestem technikiem farmaceutycznym. Uwielbiam zagadnienia dotyczące naturalnych metod leczenia, ziołolecznictwa oraz indywidualnego spojrzenia na człowieka i jego potrzeby. Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i mamą dwójki dzieci. Praca zawodowa daje mi poczucie spełnienia i satysfakcji. Cenie sobie bezpośredni kontakt z ludźmi, ponieważ każdy z nich wnosi w moje życie nowe doświadczenie.

Claude Shaanaell Mawa

Ratownik medyczny

Jestem absolwentem Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu na kierunku Ratownictwo medyczne. Zajmuję się sie szkoleniami z pierwszej pomocy od 10 lat dla różnych bardzo zróżnicowanych grup szkoleniowych. Zajęcia składają sie z części teoretycznej i praktycznej z dużym naciskiem na praktykę. Podczas zajęć praktycznych mają Państwo możliwość ćwiczenia na fantomach (dorosły, niemowlak) oraz korzystania z automatycznego defibrylatora AED. Ukończyłem również wiele kursów doszkalających BLS/AED oraz BLS/AED Instructor. Obecnie jestem studentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarskim.
 

Dreczka Marzena

Położna

Ukończyłam Medyczne Studuim Zawodowe w Opolu. W swojej pracy miałam okazję spełniać się zarówno na oddziałach szpitalnych w Szczecinie i Gdańsku jak i w przychodniach min.: poradni kobiet i pracy w środowisku zamieszkania pacjenta. Od wielu lat pomagam mamom i ich pociechom w pierwszych tygodniach życia dziecka. Ukończyłam równieź kurs doradcy laktacyjnego. Prywatnie jestem spełnioną mamą.

Kołodziejczyk Anna

Położna

Jestem dyplomowana położną. Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe nr 2 w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Klinice Położnictwa UCK w Gdańsku od 2004 Roku. Praca na Sali Porodowej, Oddziale Położniczym oraz Oddziale Patologii Ciąży pozwoliły mi bliżej zrozumieć potrzeby pacjentek zarówno przed, w czasie jak i po porodzie. Aby zdobyć kolejne umiejętności i wiedzę potrzebną do pracy w środowisku domowym z pacjentką i jej maleństwem ukończyłam Kurs Pielęgniarstwa Rodzinnego dla Położnych oraz Kurs Leczenia Ran. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, które pięknie umilają mi każdą wolną chwilę. Zawsze mogę liczyć na zrozumienie i wsparcie ze strony mojej "rodzinki". Moim zdaniem każdy dzień przynosi nam choćby jeden powód do uśmiechu – wystarczy tylko go dostrzec.

Pietrowska Joanna

Położna

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny w Gdańsku. Posiadam 11 latnie doświadczenie w pracy na oddziałach fizjologii, patologii i OITN nowoworodka. Prywatnie jestem mamą trójki wspaniałych dzieci.

W pracy staram się nieść pomoc i wsparcie w tym cudownym okresie jakim jest ciąża i macierzyństwo. Moja praca to moja pasja :)

Pilcicka Karolina

Fizjoterapeutka

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia I stopnia ukończyłam na PWSZ w Pile na kierunku fizjoterapia. Jestem również certyfikowanym instruktorem Masażu Shantala oraz Shantala Body Touch.
Wśród szkoleń mogę wymienić min.: Thera Band Academy- Segment I. Wykorzystanie taśm i piłek rehabilitacyjnych; Kinesiology Taping- kurs podstawowy; Kurs Pilates Matwork I stopień; Wykorzystanie prądu TENS przy porodzie Aktywność Fizyczna Kobiet w Ciąży "Aktywne 9 miesięcy".
Moja specjalność to rehabilitacja ruchowa, masaż, neurologia oraz kobiety w ciąży.
W wolnych chwilach oddaję się swoim pasjom – pływaniu, jeździe na rowerze oraz snowboardzie. Uwielbiam chwile spędzone na rodzinnych Mazurach, wśród wody i lasów.

Worska Aneta

Instruktor fitness

Jestem absolwentką AWFiS w Gdańsku kierunku Turystyka i Rekreacja oraz instruktorką: Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, Fitness w ciąży i po porodzie, Kinezygerontoprofilaktyka, Nordic Walking. Przez kilka lat związana byłam z Polską Federacją Nordic Walking jako sędzia. Obecnie jestem doktorantką w AWFiS, od 2013 roku stażystką w Zakładzie Fitness i Sportów Siłowych, biorącą udział w międzynarodowym projekcie naukowo-badawczym nt. prozdrowotnej aktywności fizycznej kobiet ciężarnych i europejskich standardów kształcenia kadr rekreacji ruchowej. Ponadto jestem uczestniczką konferencji naukowych oraz autorką publikacji naukowych nt. przygotowania zawodowego specjalistów ćwiczeń prozdrowotnych. Współprowadzę szkolenia z zakresu aktywności fizycznej kobiet w ciąży i po porodzie. Każde zajęcia z moimi podopiecznymi są dla mnie przyjemnością, dlatego mogę śmiało stwierdzić że moja praca to moja pasja.
Prywatnie jestem mamą chrzestną trójki dzieciaków, które są dla mnie słońcem i radością. Wystarczy ich jeden uśmiech skierowany specjalnie dla "cioci", by dzień od razu stał się lepszy.
W życiu wychodzę z założenia, że nie chodzi o to by być najlepszym, ale o to by być lepszym niż się było wczoraj. Wszytko zależy od nas samych. Dostajemy to na co sami zapracujemy, nic więcej, nic mniej. Nikt nas nie uszczęśliwi dopóty dopóki nie będziemy szczęśliwi sami ze sobą. Wystarczy być sobą, robić swoje i pracować ciężko, a odpowiedni ludzie - ci którzy pasują do naszego życia - pojawią się sami i zostaną

Woźniak Justyna

Położna

          Jestem położną od 2003 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Klinice Położniczo - Ginekologicznej UCK w Gdańsku na oddziale Noworodków. Praca z maluszkami od chwili ich narodzin, jak również opieka i pomoc świeżo upieczonej mamie były moją pasją przez całą moją szpitalną karierę zawodową. Obecnie kontynuuję swoje powołanie pracując jako położna środowiskowo - rodzinna w "Super Mamie" zarówno prowadząc zajęcia szkoły rodzenia oraz na wizytach patronażowych w środowisku domowym małych pacjentów. Zadowolenie oraz uśmiech na twarzach rodziców oraz zdrowy rozwój dzieciaczków daje mi dużo satysfakcji i poczucie spełnienia zawodowego.
          Jestem również absolwentką wielu rożnych kursów medycznych, dzięki którym mogę pogłębiać swą wiedzę i przekazywać niezbędne wiadomości swym podopiecznym w różnych problematycznych sytuacjach. Chętnie uczestniczę w kolejnych kursach i konferencjach naukowych, dzięki czemu mogę poszerzać i uaktualniać zdobytą wiedzę medyczną.
                 Prywatnie  jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci, które dają mi dużo radości i pozwalają spełniać się w kolejnej pasji jaką jest macierzyństwo. Miłość i wsparcie moich najbliższych daje mi siłę i wiarę w to, że spełniając swoje marzenia możemy tym uszczęśliwiać również innych.