O nas

Nazywam się Anna Bartkowska i jestem założycielką Sieci Szkół Rodzenia Supermama.

Wszystko zaczęło się od mojej pierwszej ciąży. Do narodzin dziecka przygotowywałam się wówczas w szkole rodzenia oddalonej o 35 km od domu. Pomyślałam: dlaczego w naszej miejscowości nie ma tego typu szkoły? Dlaczego mamy z mojego miasta mają być poszkodowane? Wkrótce po tym otworzyłam pierwszą szkołę rodzenia “Supermama”.

Długo trwały debaty nad nazwą szkoły: osesek, bobas, cud narodzin… wszystko już gdzieś słyszałam. Wtedy w progu stanęła babcia i radośnie zawołała: „cześć supermama” i to był strzał w dziesiątkę. Ilość szkół rosła prawie wprost proporcjonalnie do ilości posiadanych przez mnie dzieci. Gdy zaszłam w piątą ciążę, placówek było już dziesięć Dzieci są dla mnie motorem napędowym. Wszystko co robię, robię z myślą o ich przyszłości. Chciałabym też, żeby były dumne ze swojej mamy. Macierzyństwo to moje największe spełnienie.

Supermama w liczbach


8
Placówek
w woj. pomorskim
15
Tyle lat z sukcesem
edukujemy przyszłych rodziców
20000
Liczba Supermam,
które ukończyły nasze kursy
98
%
Zadowolonych mam
i noworodków
9521
Godzin szkoleń naszych
pracowników medycznych
Poznaj nasze położne
Fizjoterapeutka Uroginekologiczna Marta Leszczyńska

Jestem fizjoterapeutką, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Początkowo moja praca związana była z dziećmi, teraz natomiast pracuję głównie z kobietami w okresie okołoporodowym. Swoją wiedzę rozwijałam na wielu kursach o tej tematyce oraz przez 2 lata studiów położniczych. Doświadczenie i umiejętności wykorzystywałam zarówno w szkołach rodzenia, gdzie prowadziłam zajęcia, jak i na sali porodowej oraz poporodowej na licznych praktykach w trakcie studiów położniczych. Jestem także Doradcą Chustonoszenia Clauwi oraz Instruktorką Masażu Shantala. Prywatnie jestem żoną oraz mamą dwójki dzieci.

Położna Agata Puttkammer

Jestem położną z wieloletnim stażem pracy oraz mamą. W mojej pracy najważniejsze jest wsparcie w okresie okołoporodowym i dobra edukacja, dlatego robię wszystko co w mojej mocy, aby przygotować rodziców do cudu narodzin.

Oprócz pracy w Supermamie na co dzień pracuję również w szpitalu położniczym.

Położna Małgorzata Kupiec

Jestem magistrem położnictwa w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa neonatologicznego. Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyłam w szpitalu uniwersyteckim, gdzie zajmuję się noworodkami zdrowymi, chorymi i wcześniakami, ale też pomagam rodzicom w opiece nad maluszkami w szpitalu. Pracując na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym uczyłam studentów – przyszłe położne i lekarzy. Edukowanie, praca w środowisku czy też w gabinecie lekarskim nie są mi obce. Staram się stale podnosić swoje kwalifikacje, uaktualniać wiedzę i poszerzać horyzonty dlatego cieszę się, że mogę Wam, drogie Mamusie i Tatusiowe, pomóc się odnaleźć w rodzicielstwie.

Położna Paulina Wawrzyńczak – Kądziela

Położna Paulina Wawrzyńczak-Kądziela pracuje w Szkole Rodzenia Supermama. Jest magistrem położnictwa, położną rodzinną i pasjonatką karmienia piersią z tytułem Edukatora ds. laktacji. Jak podkreśla jej powołaniem jest jak najlepsze przygotowanie kobiet, par do porodu aktywnego i świadomego. Praca w szkole rodzenia daje jej dużo radości i spełnienia. Prywatnie mama.

Położna Radosława Opiela

Pracowałam w wielu miejscach min. w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym na oddziale Neonatologii oraz w sali cięć cesarskich, jak również w Centrum Medycznym Medicover oraz Poradni K. Jestem certyfikowanym Edukatorem ds. Laktacji.

Co mówią o nas pacjentki
Jestem bardzo zadowolona z zajęć Szkoły Rodzenia Super Mama. Mimo trudności związanych z pandemią udało się zorganizować doskonałe zajęcia praktyczne dotyczące najważniejszych tematów. Wszystkie spotkania on-line bardzo profesjonalne i zawsze pozostawiony czas na pytania dla uczestników kursu. Dziękuję Justyna
Justyna
grudzień 2020
Gorąco polecam szkole rodzenia Super Mama.. Edukacja na najwyzszym poziomie.. pomimo zajec w trybie online zdobyłam duzo przydatnej wiedzy, która znacznie ułatwiła mi stawianie pierwszych kroków w roli mamy.. A położna P. Marzena jest nieoceniona!.. profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, a przy tym swoboda i dobra atmosfera współpracy!.. dziekuje bardzo!
Dorota
lipiec 2021
Polecam kazdej mamie tą szkołę rodzenia, bardzo przydatne zajecia, super położne ktore na kazde pytanie odpowiedzą wyczerpująco. Bardzo ciekawe zajęcia praktyczne. Jestem mega zadowolona
Dorota
kwiecień 2021
Ogromna wiedza położnych przekazana w bardzo przyjemny sposób. Gorąco polecam
Michał Kowalczyk
luty 2021
Bardzo miła atmosfera, bardzo wspierająca plus widzę którą otrzymałam będę przekazywała innym przyszłym mamom. Jeżeli miałabym jeszcze raz wybierać pomiędzy szkołami to jak najbardziej ponownie wybrałabym Super Mama :)
bobkowska89
kwiecień 2020
Gorąco polecam szkole rodzenia Super Mama.. pomimo zajec online, udało mi sie wynieść z nich bardzo duzo!.. na zajęciach omawiane były najważniejsze zagadnienia i zawsze był pozostawiony czas na pytania od słuchaczy.. Miałam przyjemność współpracować z położna P. Marzena Dreczka- złota kobieta!.. bardzo rzeczowa, konkretna i pomocna.. dopiero ona pokazała jak prawidłowo karmić, zdjęła szwy- a przy tym wszystko w przemiłej atmosferze!.. dziekuje!
Dorota
lipiec 2021
Bardzo polecam! Rozpoczynałam kurs jeszcze stacjonarnie, w Gdyni Karwinach z fantastyczną położną Marzeną, później z podowu epidemii Super Mama zorganizowała szkolenia on-line. Wszystkie informacje przekazywane są bardzo rzetelnie, położne odpowiadają na wszystkie pytania. Dodatkowo była możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach z fizjoterapeutą uroginekologicznym, co również było bardzo przydatne.
Joanna
kwiecień 2020
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni! Pani Sylwia to świetna położna i wspaniale przekazała nam dużo istotnych informacji! Spotkania były przyjemne i wesołe. Może trochę za mało zajęć praktycznych, ćwiczeń oddechowych.
Magda
marzec 2020
Polecam z całego serduszka ❤️❤️
Paulina
styczeń 2020
Dlaczego warto wybrać
Szkołę Rodzenia Supermama


DOŚWIADCZENIE
Edukacja przedporodowa jest bardzo istotnym elementem w przygotowaniu przyszłych rodziców do wejścia w nową życiową rolę. Nasze położne mają bogatą wiedzę i doświadczenie, niezbędną do przeprowadzenia szkoleń z zakresu ciąży, połogu, karmienia piersią oraz szeroko pojętej pielęgnacji noworodka.
PROFESJONALNY ZESPÓŁ
Od położnych poprzez instruktorki fitness po ratowników medycznych czy innych współpracujących z nami specjalistów - każda osoba w zespole ma określone zadania i wykonuje je z zaangażowaniem.
REFUNDACJA Z NFZ
Nasza szkoła współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia po to, abyś mogła korzystać z wielu godzin edukacji za darmo. Nic nie musisz robić - to my zajmiemy się procedurą uzyskania refundacji w Twoim imieniu.
PEŁNA GAMA USŁUG
W naszej szkole oferujemy kompleksowe usługi od ciąży przez poród po opiekę nad noworodkiem. Możesz skorzystać z edukacji przedporodowej, opieki położniczej w ciąży i po porodzie oraz szkoleń z różnymi specjalistami.
AUTORSKI PROGRAM
Szkolimy mamy już od 14 lat. Szkolimy też personel, abyś Ty otrzymała wiedzę na najwyższym poziomie. Nasz program ewoluował przez lata, aby dziś przekazywać te najważniejsze i najbardziej przydatne treści.
Szkoła Rodzenia na Medal
Nasza szkoła wielokrotnie, rok do roku zdobywa najwyższe podium w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie Szkoła Rodzenia na Medal. Dziękujemy Państwu za oddawanie głosów w tym konkursie. Pańśtwa zaangażowanie w coroczne głosowanie jest dla nas najwyższym wyróżnieniem.
Dla każdej kursantki Supermama Box

Zapisując się na kurs masz zagwarantowany prezent! Eko pudło Supermama Box, czyli solidną wyprawkę od sponsorów. Gdy rozpoczniesz kurs poinformujemy Cię w jaki sposób możesz go odebrać.

Skontaktuj się z nami

Mailowo jesteśmy dla Was dostępni w godzinach 08:00 - 16:00

  Nasze serwisy
  SZKOŁA
  SZKOŁA
  PORTAL
  PLANNER
  od 2008 r.