Jak być świadomą mamą? Odkryj w sobie siłę!

19.03.2024 11:00
To nie są krótkie live, a pełnowartościowe warsztaty! ✅
𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝘀𝗲𝗿𝗱𝗲𝗰𝘇𝗻𝗶𝗲 𝗻𝗮 „𝗧𝘆𝗱𝘇𝗶𝗲𝗻́ 𝗼 𝗺𝗮𝗰𝗶𝗲𝗿𝘇𝘆𝗻́𝘀𝘁𝘄𝗶𝗲” – 𝘁𝗿𝘇𝘆 𝗱𝗻𝗶 𝘄𝗮𝗿𝘀𝘇𝘁𝗮𝘁𝗼́𝘄 𝗽𝗿𝗼𝘄𝗮𝗱𝘇𝗼𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘇 𝗲𝗸𝘀𝗽𝗲𝗿𝘁𝗼́𝘄. 👩🏼‍⚕️
WTOREK 19 marca godz. 11:00
► 𝗝𝗮𝗸 𝗯𝘆𝗰́ 𝘀́𝘄𝗶𝗮𝗱𝗼𝗺𝗮̨ 𝗺𝗮𝗺𝗮̨? 𝗢𝗱𝗸𝗿𝘆𝗷 𝘄 𝘀𝗼𝗯𝗶𝗲 𝘀𝗶ł𝗲̨!
Prowadząca: Marta Sokołowska (psycholog i psychoterapeutka)
Szkoła rodzenia Supermama oraz psycholog Marta Sokołowska, zapraszają na warsztaty dla kobiet w ciąży i mam maluszków na temat świadomego macierzyństwa.
Podczas webinaru poruszymy następujące zagadnienia:
✅ Dlaczego świadome rodzicielstwo jest istotne dla przyszłych mam?
✅ Ja jako przyszła mama – oczekiwania i obawy przyszłych mam.
✅ Fundamenty świadomego rodzicielstwa m.in. budowanie więzi z maleństwem i budowanie sprzyjającego rozwojowi dziecka środowiska domowego.
✅ Budowanie sieci wsparcia – ważne po porodzie.
✅ Odkrywanie siły w sobie.
CZWARTEK, 21 marca, godz. 11:00
LIVE NA INSTAGRAMIE
► 𝗤&𝗔 𝘇 𝗠𝗮𝗿𝘁𝗮̨ 𝗦𝗼𝗸𝗼ł𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮̨
👉🏼 http://instagram.com/szkolarodzeniasupermama/

👩🏼‍⚕️ Marta Sokołowska

Jestem psychologiem psychoterapeutą z wieloletnim stażem. Przez kilka lat zapewniałam opiekę psychologiczną pacjentkom Oddziału Ginekologicznego-Położniczego Szpitala Powiatowego w Wołominie. Prowadziłam wczesną diagnostykę psychicznych zaburzeń okołoporodowych, udzielałam wsparcia psychologicznego i pomagałam kobietom poczuć się pewniej w ich nowej roli życiowej, czyli w roli mamy. Obecnie prowadzę m.in. grupy wsparcia dla mam maluszków.