Aleksandra Rostek
(fizjoterapeutka uroginekologiczna)

12.09.2023 11:00
Szkoła Rodzenia Supermama zaprasza na bezpłatny webinar z fizjoterapeutką uroginekologiczną Aleksandrą Rostek.
Podczas webinaru poruszymy następujące tematy:
✅ W jakim celu ciężarna powinna zgłosić się do fizjoterapeuty?
✅ Najczęstsze dolegliwości układu ruchu oraz możliwości autoterapii.
✅ Prawidłowy oddech jako gwarancja dobrego przygotowania do porodu.
✅ Nauka poprawnej aktywacji dna miednicy, zrozumienie wpływu na przebieg ciąży i porodu.
✅ Rozejście kresy białej, zrozumienie jej znaczenia oraz profilaktyka przeciw przeciążeniom.

Aleksandra Rostek jest magistrem fizjoterapii, terapeutką uroginekologiczną, specjalistką rehabilitacji okołoporodowej PTUG, instruktorką aktywnej szkoły rodzenia oraz technikiem masażu. Specjalizuje się w dziedzinie uroginekologii i pracy z kobietami w okresie okołoporodowym.
Uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie. 😊