Jak sen mamy wpływa na malucha?

04.06.2024 11:00

To nie jest krótki live, a pełnowartościowe warsztaty! ✅

4 czerwca, godz. 11:00
► Jak sen mamy wpływa na malucha?
Prowadząca: Iwona Borek-Łukaszewska

Szkoła Rodzenia Supermama oraz konsultantka psychobiologii Iwona Borek-Łukaszewicz zapraszają na bezpłatne warsztaty o dobrym śnie mamy, który wpływa także na malucha.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tajemnicami snu? Czy wiesz, że sen ma kluczowe znaczenie dla Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego ale również odczuwanego szczęścia w życiu? Jeśli chcesz poznać niezwykłe sekrety, które skrywa nocny sen, dołącz do naszego webinaru o mocy snu! Odkryjemy razem niezwykłe właściwości snu, które od dawna fascynują ludzkość.
Podczas webinaru dowiesz się:

✅ jak sen wpływa na twój umysł i ciało oraz malucha,

✅ jakie procesy zachodzą w twoim organizmie podczas snu,

✅ jakie są skutki braku snu dla twojego zdrowia,

✅ jakie są praktyczne wskazówki i strategie, które pomogą ci poprawić jakość snu i cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem.Prowadzący

Iwona Borek-Łukaszewska – konsultantka psychobiologii, mentorka zdrowia. Absolwentka Akademii Psychobiologii dr Marzanny Radziszewskiej, podyplomowych studiów Psychobiologii zdrowia, uczennica dr. Gilberta Renaud w instytucie Recall Healing, Gerarda Athiasa, Roberto Barnai, Patryka Obessiera i dr. Joe Dispenza. Od 8 lat nieustanie poszerza swoją wiedzę na temat psychosomatyki oraz zdolności ludzkiego umysłu. Jako propagatorka zdrowego i ekologicznego stylu życia, mama dwójki dzieci, przedsiębiorca i konsultant psychobiologii, autorka metody „Algorytmu zdrowia”, na co dzień wykorzystuje w praktyce wiedzę na temat związków między ciałem, umysłem i emocjami. Od lat z sukcesami popularyzuje w Polsce temat zdrowego stylu życia, ekologicznej żywności, stylu zero waste/less waste, oraz wpływu emocji i naszej podświadomości na stan naszego zdrowia.

Jak wziąć udział w webinarze

Zarejestruj się

Otrzymasz link z zaproszeniem na webinar z systemu Evenea

Jeżeli masz pytania, zadzwoń
535-555-536
Najbliższe webinary
Zobacz więcej


Zobacz inne bestsellerowe kursy online
na supermama.education

Takiego kursu jeszcze nie było!
Kilkanaście godzin zajęć z położną, dodatkowe szkolenia z różnymi specjalistami takimi jak fizjoterapeuta dziecięcy, uroginekologiczny, neurologopeda, psycholog, dietetyk i wielu innych!
Takiego przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem nie doświadczysz nigdzie indziej.
Skorzystaj z naszego 14 letniego doświadczenia w edukacji przyszłych rodziców już teraz!

Skontaktuj się z nami

Mailowo jesteśmy dla Was dostępni w godzinach 08:00 - 16:00

    od 2008 r.