Jak nosić i podnosić noworodka? – powtórka webinaru

10.04.2024 12:00
ŚRODA 10 kwietnia, godz. 12:00
► Jak nosić i podnosić noworodka? – powtórka webinaru
Prowadząca: Aleksandra Pierz – fizjoterapeutka dziecięca
Szkoła Rodzenia Supermama i fizjoterapeutka dziecięca Aleksandra Pierz, zapraszają na praktyczne warsztaty na temat pielęgnacji noworodka.
Podczas webinaru poruszymy takie zagadnienia jak:
✅ Najczęstszy błąd rodziców – jaki i dlaczego?
✅ Prawidłowe rozbieranie, przewijanie, ubieranie noworodka.
✅ Sposoby podnoszenia.
✅ Sposoby noszenia.
✅ Pozycja do odbicia.
✅ Obrót na brzuch i z powrotem.
✅ Przekładanie z rąk do rąk.

👩🏼‍⚕️ Warsztaty poprowadzi:
Aleksandra Pierz – fizjoterapeutka dziecięca, a prywatnie mama dwójki maluchów: Julki i Antka. Praca z dziećmi i rodzicami to jej pasja. Studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii. Zdobyła także tytuł terapeuty neurorozwojowego. Pracowała w jednej z krakowskich szkół specjalnych oraz w poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Odbyła również praktykę w prywatnych gabinetach fizjoterapeutycznych oraz szpitalach. Aktualnie pracuje w ośrodku szkolno-wychowawczym z dziećmi niepełnosprawnymi oraz z niemowlakami potrzebującymi wsparcia w ich rozwoju czy też dziećmi przedszkolnymi, zapobiegając wadom postawy. Prowadzi również warsztaty Przyjaznej Pielęgnacji Noworodka grupowe oraz indywidualne.
Jak wziąć udział w webinarze

Otrzymasz link z zaproszeniem na webinar z systemu Evenea

Jeżeli masz pytania, zadzwoń
535-555-536
Najbliższe webinary

Zobacz inne bestsellerowe kursy online
na supermama.education

Takiego kursu jeszcze nie było!
Kilkanaście godzin zajęć z położną, dodatkowe szkolenia z różnymi specjalistami takimi jak fizjoterapeuta dziecięcy, uroginekologiczny, neurologopeda, psycholog, dietetyk i wielu innych!
Takiego przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem nie doświadczysz nigdzie indziej.
Skorzystaj z naszego 14 letniego doświadczenia w edukacji przyszłych rodziców już teraz!

Mailowo jesteśmy dla Was dostępni w godzinach 08:00 - 16:00

od 2008 r.