Spokojny sen noworodka – powtórka webinaru

08.05.2024 12:00
ŚRODA 8 maja, godz. 12:00
► Spokojny sen noworodka
Prowadząca: Monika Bielan-Gąsior
Szkoła rodzenia Supermama oraz konsultantka ds. snu dziecka Monika Bielan-Gąsior zapraszają na transmisję nagrania webinaru dotyczącego snu maluszka w wieku od 0 do 4. miesiąca.

Podczas webinaru poruszymy takie zagadnienia jak:

• Dlaczego dzieci śpią inaczej niż dorośli i skąd biorą się częste nocne pobudki?
  • IV trymestr – trudny dla maluszka czas adaptacji.
  • Rytm okołodobowy i jego znaczenie w kwestii snu dziecka.
  • Bezpieczny sen – jak powinno wyglądać łóżeczko i środowisko snu maluszka.
  • Razem czy osobno? Zalety i wady co-sleepingu.
  • Praktyczne metody wyciszania i usypiania niemowlęcia.
  • Oraz wiele innych interesujących kwestii dotyczących snu dziecka w przedziale wiekowym 0-4 miesiące.

👩🏼‍⚕️ Monika Bielan-Gąsior jest założycielką projektu „Holistycznie o śnie dziecka”, który jest częścią marki Holistycznie – Centrum Terapii Pozytywnej. Od 2018 roku prowadzi praktykę jako konsultantka ds. snu dziecka oraz specjalista żywienia dzieci, wspierając rodziców w problemach sennych i żywieniowych. W 2020 roku rozpoczęła proces kształcenia w szkole psychoterapii. Jest absolwentką Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w procesie certyfikacji. Obecnie studiuje również Psychologię Pozytywną i elementy tego nurtu włącza do swojej codziennej praktyki z klientami. Należy do IPSA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekspertów od Snu dziecka oraz IACSC – Międzynarodowego Stowarzyszenia Konsultantów ds. snu dziecka.