Diana Dziadosz
(psycholog)

25.01.2022 11:00
Jak przygotować umysł do bycia mamą- live z mamą psycholog Dianą Dziadosz z Psycholove.pl 😍
Na webinarze dowiesz się:
✔️ Czego warto uczyć się będąc w ciąży, by spełnić się w macierzyństwie.
✔️ Co Cię czeka po urodzeniu dziecka? Czyli jak przygotować się na niepewne czasy.
✔️ Na co warto stawiać już teraz, by macierzyństwo nie było Twoją samotną drogą.
Jedno jest pewne – nic nie jest pewne. Przygotowanie umysłu do bycia mamą to nie lada wyzwanie. Zastanawiasz się, czy w ogóle można to zrobić? Odpowiedź brzmi- tak i nie. Nie przygotujesz się na każdą sytuację, nie przewidzisz wszystkiego, jednak już teraz możesz uczyć się elastyczności. Dzięki niej będziesz radziła sobie lepiej w kryzysach (które prawie na 100% pojawią się u Ciebie po urodzeniu dziecka), w trudnościach, w przypływie trudnych emocji i w natłoku myśli. Dowiesz się co tak naprawdę daje wytchnienie od macierzyńskich trudów, co wspiera matkę, dziecko i partnera, co buduje zaangażowanie i prowadzi do spełnionego życia.
Ciąża, ciąża i co dalej…? 🤔
Potem rodzi się dziecko i zmienia się cały świat. Niekoniecznie wygląda on tak, jak w lukrowanych reklamach, na których dziecko śmieje się do mamy, a mama do dziecka i wszystko jest w porządku.
Prawda jest taka, że pierwsze miesiące życia z dzieckiem to ogromne wyzwanie dla większości mam. Zwłaszcza tych z dużych miast, które często nie mają rodziny na miejscu i całe długie dnie spędzają zamknięte z dzieckiem w mieszkaniu.
Warsztaty w Super Mamie:
✅ są przeprowadzane na najlepszej platformie do webinarów ClickMeeting
✅ uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie
✅ na zakończenie otrzymujecie certyfikaty uczestnictwa
Do tego dochodzi niewyspanie, brak czasu na cokolwiek, frustracja i stres, które potęgują poczucie, że jest ekstremalnie ciężko.


Prowadzący
Nazywam się Diana Dziadosz, jestem psychologiem, terapeutką akceptacji i zaangażowania, mamą 2 latka, autorką bloga o macierzyństwie i relacjach w związku: psycholove.pl, twórczynią kursu on-line Odporna i Wrażliwa, oraz twórczynią kursu dla mam: MAMA SPRĘŻYNA. Prowadzę warsztaty i wykłady dla rodziców, terapie on-line oraz konsultacje psychologiczne.
Praca z kobietami to moja misja, ale przede wszystkim pasja. Po urodzeniu dziecka zapragnęłam stworzyć przestrzeń wsparcia dla kobiet, bo na własnej skórze doświadczyłam, jakie to ważne, a jak mało dostępne. Chcę zmieniać naszą mamową egzystencję, dając wsparcie, integrując mamy i dzieląc się przydatną wiedzą psychologiczną.
Jak wziąć udział w webinarze

Zarejestruj się

Otrzymasz link z zaproszeniem na webinar z systemu Evenea

Jeżeli masz pytania, zadzwoń
535-555-536
Najbliższe webinary
Zobacz więcej


Zobacz inne bestsellerowe kursy online
na supermama.education

Takiego kursu jeszcze nie było!
Kilkanaście godzin zajęć z położną, dodatkowe szkolenia z różnymi specjalistami takimi jak fizjoterapeuta dziecięcy, uroginekologiczny, neurologopeda, psycholog, dietetyk i wielu innych!
Takiego przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem nie doświadczysz nigdzie indziej.
Skorzystaj z naszego 14 letniego doświadczenia w edukacji przyszłych rodziców już teraz!

Skontaktuj się z nami

Mailowo jesteśmy dla Was dostępni w godzinach 08:00 - 16:00

    od 2008 r.