Położna do porodu

Proponujemy Państwu nasze doświadczenie, wiedzę oraz wsparcie przed, podczas oraz po porodzie.
Nasze serdeczne położne sprawią, że okres oczekiwania na poród przebiegnie w spokoju. Jesteśmy dyspozycyjni na 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po Twoim terminie rozwiązania. To cały miesiąc oczekwania wraz z Tobą na najważniejszy dzień w Twoim życiu.
Obsługujemy Trójmiasto, Pruszcz Gdański oraz RumięWięcej informacji

W jaki sposób pomaga Doula

Przed porodem

W celu przygotowania rodziców na przyjście dziecka na świat, opowie o I i II okresie porodu, na czym polega poród aktywny, nauczy oddychania torem brzusznym, przećwiczy techniki parcia.

Podczas porodu

Będzie sprawować opiekę nad mamą i dzieckiem obserwując postęp porodu, kondycję mamy i dziecka. Spróbuje wspólnie z rodzicami dobrać naturalne metody łagodzenia bólu oraz techniki masażu i dotyku. Spróbuje zachęcić mamę podczas porodu do przyjmowania aktywnych pozycji, przyśpieszających I okres porodu. W odpowiednim czasie zaproponuje wyjazd do wybranego szpitala. Na miejscu nadal będzie sprawować opiekę nad rodzącą, ponadto – jeśli zajdzie taka potrzeba – będzie mediatorem pomiędzy rodzicami a personelem medycznym.

Po porodzie

Po porodzie możecie Państwo skorzystać z doświadczonej połoznej rodzinnej, która współpracuje z Doulą. Położna przyjedzie pomóc świeżo upieczonej mamie – przystawi dziecko do piersi, nauczy bezpiecznych chwytów do przewijania czy noszenia noworodka, wesprze przy pierwszych próbach kąpieli. Skontroluje stan matki i dziecka. Odpowie na nurtujące rodziców pytania. Można zamówić nawet do 6ciu takich wizyt, które będą refundowane przez NFZ na podstawie wyboru położnej.

Jaki jest koszt?

Towarzyszenie w porodzie bez wyboru naszej położnej rodzinnej 1 699,00 zł
Towarzyszenie w porodzie z wyborem naszej położnej rodzinnej 1 499,00 zł

Dokonanie wyboru naszej położnej rodzinnej jest bezpłatne i uprawnia mamę do skorzystania z opieki po porodzie podczas bezpłatnych wizyt domowych (na NFZ).

PRZED ZAKUPIENIEM USŁUGI W NASZYM SKLEPIE SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI mailowo biuro@supermama.edu.pl

Jak zamówić wizytę położnej

Wybierz usługę i opłać zamówienie

Położna skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń
505-09-10-20
535-555-536
Zamów usługę

Zamów usługę polożnej i uzyskaj pomoc bez wychodzenia z domu.


Co mówią o nas pacjentki
Jestem bardzo zadowolona z zajęć Szkoły Rodzenia Super Mama. Mimo trudności związanych z pandemią udało się zorganizować doskonałe zajęcia praktyczne dotyczące najważniejszych tematów. Wszystkie spotkania on-line bardzo profesjonalne i zawsze pozostawiony czas na pytania dla uczestników kursu. Dziękuję Justyna
Justyna
grudzień 2020
Gorąco polecam szkole rodzenia Super Mama.. Edukacja na najwyzszym poziomie.. pomimo zajec w trybie online zdobyłam duzo przydatnej wiedzy, która znacznie ułatwiła mi stawianie pierwszych kroków w roli mamy.. A położna P. Marzena jest nieoceniona!.. profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, a przy tym swoboda i dobra atmosfera współpracy!.. dziekuje bardzo!
Dorota
lipiec 2021
Polecam kazdej mamie tą szkołę rodzenia, bardzo przydatne zajecia, super położne ktore na kazde pytanie odpowiedzą wyczerpująco. Bardzo ciekawe zajęcia praktyczne. Jestem mega zadowolona
Dorota
kwiecień 2021
Ogromna wiedza położnych przekazana w bardzo przyjemny sposób. Gorąco polecam
Michał Kowalczyk
luty 2021
Bardzo miła atmosfera, bardzo wspierająca plus widzę którą otrzymałam będę przekazywała innym przyszłym mamom. Jeżeli miałabym jeszcze raz wybierać pomiędzy szkołami to jak najbardziej ponownie wybrałabym Super Mama :)
bobkowska89
kwiecień 2020
Gorąco polecam szkole rodzenia Super Mama.. pomimo zajec online, udało mi sie wynieść z nich bardzo duzo!.. na zajęciach omawiane były najważniejsze zagadnienia i zawsze był pozostawiony czas na pytania od słuchaczy.. Miałam przyjemność współpracować z położna P. Marzena Dreczka- złota kobieta!.. bardzo rzeczowa, konkretna i pomocna.. dopiero ona pokazała jak prawidłowo karmić, zdjęła szwy- a przy tym wszystko w przemiłej atmosferze!.. dziekuje!
Dorota
lipiec 2021
Bardzo polecam! Rozpoczynałam kurs jeszcze stacjonarnie, w Gdyni Karwinach z fantastyczną położną Marzeną, później z podowu epidemii Super Mama zorganizowała szkolenia on-line. Wszystkie informacje przekazywane są bardzo rzetelnie, położne odpowiadają na wszystkie pytania. Dodatkowo była możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach z fizjoterapeutą uroginekologicznym, co również było bardzo przydatne.
Joanna
kwiecień 2020
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni! Pani Sylwia to świetna położna i wspaniale przekazała nam dużo istotnych informacji! Spotkania były przyjemne i wesołe. Może trochę za mało zajęć praktycznych, ćwiczeń oddechowych.
Magda
marzec 2020
Polecam z całego serduszka ❤️❤️
Paulina
styczeń 2020
Zobacz inne usługi położnicze
Zobacz więcej


Skontaktuj się z nami

Mailowo jesteśmy dla Was dostępni w godzinach 08:00 - 16:00

  Nasze serwisy
  SZKOŁA
  SZKOŁA
  PORTAL
  PLANNER
  od 2008 r.