Co robić, gdy radość z ciąży zakłócają ciągłe kłótnie w związku o drobiazgi?

02.07.2024 11:00
To nie są krótkie live, a pełnowartościowe warsztaty! ✅
WTOREK 2 lipca godz. 11:00
Co robić, gdy radość z ciąży zakłócają ciągłe kłótnie w związku o drobiazgi?
Prowadząca: Lidia Korbus-Then, trenerka relacji

Szkoła Rodzenia Supermama oraz trenerka relacji Lidia Korbus-Then zapraszają na warsztaty o udanym związku w czasie gdy na horyzoncie pojawia się dziecko.

Coraz trudniej jest się Wam porozumieć i coraz częściej pojawiają się spięcia i awantury o bzdury? Koniecznie przyjdź na webinar z Lidią Korbus-Then, która na co dzień uczy pary skutecznej komunikacji w związku.

Dowiesz się m.in.:

✅ jak zapobiec kłótniom o błahostki,
✅ co zrobić, by partner bardziej rozumiał Ciebie, a Ty jego,
✅ dlaczego w Waszym związku nie jest już tak, jak na początku i jaką możecie z tego wynieść korzyść,
✅ jakie jeszcze kroki możesz wykonać, aby wzmocnić swój związek.

Prowadzący

👩🏼‍⚕️ Lidia Korbus-Then – Jestem absolwentką wielu szkół i kursów, m.in. z obszaru psychologii emocji i motywacji, psychologii rozwojowej, psychologii kryzysu, coachingu i edukacji osób dorosłych. Łączę wiedzę i doświadczenie z obszaru kryzysu psychologicznego z technikami rozwojowymi. To pozwala mi pomagać parom w zapobieganiu niepotrzebnym kryzysom. A tym, które już mają trudności, pomagam przekuć sytuację kryzysową w związku w nową, pozytywną jakość. Nie jest łatwo zbudować udaną relację. Wiem o tym doskonale! Ale warto! Udany związek sprawia, że życie staje się prostsze i przynosi znacznie więcej satysfakcji i codziennej radości.

Jak wziąć udział w webinarze

Otrzymasz link z zaproszeniem na webinar z systemu Evenea

Jeżeli masz pytania, zadzwoń
535-555-536
Najbliższe webinary

Zobacz inne bestsellerowe kursy online
na supermama.education

Takiego kursu jeszcze nie było!
Kilkanaście godzin zajęć z położną, dodatkowe szkolenia z różnymi specjalistami takimi jak fizjoterapeuta dziecięcy, uroginekologiczny, neurologopeda, psycholog, dietetyk i wielu innych!
Takiego przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem nie doświadczysz nigdzie indziej.
Skorzystaj z naszego 14 letniego doświadczenia w edukacji przyszłych rodziców już teraz!

Mailowo jesteśmy dla Was dostępni w godzinach 08:00 - 16:00

od 2008 r.